Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angry Birds przyleciały na festiwal w Cannes 0

Ptaszki i świnki z Angry Birds Film 2 jednoczą siły przeciw nowemu wspólnemu wrogowi i przylatują do Cannes!

fot. materiały prasowe

Nic nie jednoczy wrogów tak, jak robi to nowy – wspólny – wróg! Wczoraj, w przededniu 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes w Hotelu Carlton zaprezentowano nową scenę z filmu. W imprezie wzięli udział m.in. Josh Gad, który w anglojęzycznej wersji filmu użycza głosu Redowi, producent filmu – John Cohen oraz reżyser – Thurop Van Orman. To absolutnie fantastyczne, dotrzeć wreszcie do Cannes – zwłaszcza z filmem, z którego jestem tak dumny! – mówi reżyser Angry Birds Film 2.

Josh i ja byliśmy tu ostatnio tuż przed premierą pierwszej części, w 2016 roku. Chwilę później film zadebiutował na pierwszych miejscach box office’ów w 52 krajach. Teraz, kiedy już nie tylko gry, ale i filmy "Angry Birds" mają swoją ugruntowaną pozycję, jesteśmy totalnie podekscytowani zbliżającą się premierą drugiej części.

mówi John Cohen

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

Angry Birds Film 2 zadebiutuje w kinach 20 września.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…