Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stramowski kontra Roznerski w bokserskiej walce sezonu 0

Stramowski kontra Roznerski w bokserskiej walce sezonu! Kto wygra? Kto zada mocniejszy cios? Zakończono zdjęcia do filmu Fighter.

fot. Łukasz Bąk

Najgorętsze nazwiska ostatnich lat, idole i gwiazdy frekwencyjnych hitów – Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski w zaciętych zmaganiach, których zwycięzca może być tylko jeden! Film Fighter to buzujące od adrenaliny kino walki, wypełnione akcją, emocjami i prawdziwą plejadą sław. U boku odtwórców głównych ról zobaczymy, m.in.: Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Stelmaszyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Annę Karczmarczyk, Daniela Kuczaja i Jarosława Boberka.

W tle zaś, w roli aktorów i konsultantów sekwencji walk, mistrzowskie znakomitości ze świata boksu i MMA: Andrzej Fonfara, Marcin "Różal" Różalski, Robert Złotkowski, Krzysztof Kossedowski, Dariusz "Diablo" Włodarczyk, Grzegorz Proksa oraz cenieni komentatorzy sportowi Andrzej Kostyra i Edward Durda. Autorami zdjęć do produkcji są Piotr Uznański oraz wielokrotnie nagradzany operator Arkadiusz Tomiak. Scenografię przygotowali Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński. Za kostium odpowiada Emilia Czartoryska. Charakteryzacja jest dziełem Dariusza Krysiaka i Mai Łukaszewicz. Fighter to nie tylko film, to prawdziwy nokaut!

Zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka "Pretty Boya" Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

Wielkie starcie o miłość i mistrzowski pas w kinach od 19 lipca.

Źrodło: Kino Świat / Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

Wygląda to to nawet ciekawie, zdjęcia zachęcają do zobaczenia gotowej całości. Natomiast Różal, czyli człowiek 'notatnik' zupełnie mi tam nie pasuje! Ten dziwoląg lepiej by wyglądał w tym całym Underdogu, a tu niestety nie, w kontraście jest Kossedowski, który jako sędzia wygląda re-we-la-cyj-nie!           

KubiQ

Czemu mam wrażenie że już ten film oglądałem? Chyba nawet niedawno na tym byłem, tylko inaczej się nazywał… Opis fabuły brzmi jeden do jednego jak Underdog…

Proszę czekać…