Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy jest szansa na prawdziwego Mandaryna w MCU? 0

Iron Man 3 wzbudził sporo kontrowersji i podzielił fanów Kinowego Uniwersum Marvela. Jedni byli zachwyceni sposobem w jaki Marvel Studios zagrali z oczekiwaniami widzów, a drudzy wręcz wściekali się na wersję Mandaryna zaprezentowaną w tym filmie. Wygląda jednak na to, że Kevin Feige i spółka mają plany związane z prawdziwym Mandarynem.

Kevin Feige będący szefem całego projektu zwanego Marvel Cinematic Universe miał ostatnio okazją odpowiadać na pytania użytkowników portalu Reddit. Jedno z nich dotyczyło Mandaryna. Feige został zapytany o to czy w przyszłości są szanse na to, aby w MCU pojawił się prawdziwy Mandaryn oraz organizacja "Ten Rings". Szef studia odpowiedział: "Tak".

Oczywiście Marvel otworzył sobie drogę do zaprezentowania prawdziwej wersji tego złoczyńcy filmem krótkometrażowym z serii "One-Shot". W produkcji Marvel One-Shot: All Hail the King okazało się, że istnieje prawdziwy Mandaryn i nie jest zbytnio zadowolony z faktu, iż ktoś się pod niego podszywa.

Na razie nie są znane szczegóły projektu i filmu, w którym Mandaryn mógłby się pojawić, ale z pewnością byłoby to fajne zadośćuczynienie dla wszystkich rozczarowanych fanów, którzy obejrzeli Iron Mana 3.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-05-17

Jak zobaczyłem słowo "Mandaryna", to momentalnie oraz tylko i wyłącznie z miejsca skojarzyła mi się była żona naszego czerwonowłosego pieśnioklety ;p
Musiało trochę czasu minąć i wiele prób odczytania podjąć, żebym w końcu doszedł do właściwego znaczenia tego headera ;)

Proszę czekać…