Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Petycja wściekłych fanów 'Gry o tron' - domagają się nowego 8. sezonu 1

W tym roku HBO zamiast dostarczyć fanom znakomite zwieńczenie wielu lat spędzonych z serialem Gra o tron, dostarczyło materiału na kapitalne memy, które od kilku tygodni zalewają sieć. Ludzie, którzy kochają ten serial i bohaterów są rozczarowani tym co przygotowali twórcy i domagają się… remake’u ósmego sezonu!

W sieci pojawiła się internetowa petycja, w której jej organizatorzy domagają się ponownej realizacji ósmego sezonu. Żądają jednak, aby za sterami zasiedli kompetentni scenarzyści. To właśnie D.B. Weiss i David Benioff są uważani za ludzi, którzy zniszczyli serial i doprowadzili ósmą serię do ruiny.

Petycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podpisało ją już 299 tysięcy osób, a warto zaznaczyć, że zaplanowano "tylko" 300 tysięcy podpisów. Tak, więc za chwilę wynik zostanie pobity. Świadczy to tylko o wielkim rozczarowaniu fanów.

PETYCJA FANÓW SERIALU 'GRA O TRON'

Nie ma co się dziwić ludziom, którzy psioczą na ósmą serię. W finałowym sezonie brak jakiejkolwiek logiki, a postacie, które były budowane przez lata okazują się pozbawionymi charakteru chorągiewkami. Do tego dochodzi akcja pędząca do przodu niczym francuskie TGV.

Wydaje się, że nawet aktorzy byli rozczarowani ósmym sezonem o czym świadczą różnego rodzaju wywiady z gwiazdami serialu:

Źrodło: Change.org

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Wcale się nie dziwię ludziom — weź poświęć lata na oglądanie, wiążesz się niejako duchowo z wybranymi postaciami, a tu nagle jakiś cymbał jeden z drugim wpada na pomysł, że trzeba zacząć trzepać kasę na czymś innym i nowym, więc tę robotę ucina się na odwal się…                

Proszę czekać…