Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix i stacja The CW kończą współpracę 0

Netflix kończy współpracę z kolejnym ważnym graczem na rynku. Tym razem chodzi o stację The CW, której seriale mogliśmy oglądać w serwisie amerykańskiej platformy.

Tej wiosny umowa na wyłączność pomiędzy platformą streamingową Netflix, a siecią telewizyjną The CW Television Network dobiegnie końca. Oznacza to, że nowe produkcje oryginalne realizowane dla stacji nie będą trafiały bezpośrednio do serwisu amerykańskiego giganta. Zamiast tego Netflix będzie musiał przeprowadzać osobne negocjacje i walczyć o nowe tytuły z innymi podmiotami.

W grę wchodzi kilka ciekawych tytułów. Należą do nich chociażby Batwoman, czyli nowy superbohaterski serial należący do uniwersum "Arrowverse", który trafi na platformę streamingową WarnerMedia oraz Katy Keene, spin-off niezwykle popularnego serialu Riverdale. Na liście jest także Nancy Drew and the Hidden Staircase, w którym główną rolę zagra Sophia Lillis, młoda gwiazda horroru To.

Aktualna umowa pomiędzy Netfliksem, a The CW gwarantowała platformie pojawienie się seriali osiem dni po premierze finału sezonu. Jeśli chodzi o seriale takie, jak Flash, Arrow czy Riverdale to dotychczasowe sezony pozostaną w ofercie serwisu. Niewiadomą są kolejne serie owych produkcji – bardzo prawdopodobne, że w tym przypadku Netflix także będzie musiał prowadzić oddzielne negocjacje.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-05-17

Jako Nancy Drew była niezła Emma Roberts i tak widzę dalej tą postać, ta dziewucha jakoś do mnie nie przemawia zupełnie, choć nawet ciekawej jest urody, no ale zobaczymy…                                    

Proszę czekać…