Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Primal' - krwawy serial o dinozaurach od twórcy 'Samuraja Jacka' 0

Genndy Tartakovsky szykuje nie lada gratkę dla wszystkich swoich fanów. W sieci pojawiła się zajawka jego nowej produkcji, która została zatytułowana Primal. Z tych kilkudziesięciu sekund możemy wywnioskować, że będzie krew, zabijanie, jaskiniowcy i dinozaury. Czekamy z niecierpliwością.

Twórca takich produkcji, jak Samuraj Jack, Gwiezdne wojny: Wojny klonów oraz Hotel Transylwania, jedyny i niepowtarzalny Genndy Tartakovsky wraz z Adult Swim – nocnym blokiem programowym dla dorosłych przygotował niezwykle intrygujący serial animowany, który nosi tytuł Primal. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun tego projektu.

Primal przedstawia nam jaskiniowców u zarania ewolucji oraz dinozaury na krawędzi wymarcia. Te mało prawdopodobne relacje związane z nadchodzącą tragedią stają się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie.

Z zapowiedzi nie wynika, że człowiek pierwotny oraz dzikie zwierzę będzie się przyjaźniło, jednak z ostatecznymi ocenami musimy poczekać do premiery pierwszego odcinka. Fajnie, że tak znakomity twórca po przygodzie ze światem kina – w końcu to on odpowiada za kasowa serię o potworach "Hotel Transylwania" – wraca do korzeni i przedstawia nam coś autorskiego.

Primal zadebiutuje jesienią tego roku.

Źrodło: Adult Swim

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…