Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mike Banning powraca - zwiastun widowiska 'Angel Has Fallen' 0

Millennium Films i Lionsgate zaprezentowały oficjalny zwiastun widowiska Angel Has Fallen. Jest to kolejna produkcja, w której agent Mike Banning będzie musiał odeprzeć atak, tym razem celem będzie on sam.

Angel Has Fallen to kontynuacja filmów Olimp w ogniu z 2013 roku oraz Londyn w ogniu z 2016 roku. W roli głównej powraca Gerard Butler, który ponownie będzie miał sporo roboty do wykonania. Potwierdza to zwiastun hollywoodzkiej superprodukcji, który znajdziecie poniżej.

Tym razem agent Secret Service Mike Banning portretowany przez wspomnianego Gerarda Butlera zostanie wrobiony w morderstwo głowy państwa. Uciekając przed własną agencją oraz terrorystami chcącymi dokończyć robotę, Mike Banning będzie próbował odkryć prawdę i złapać tych, którzy odpowiadają za swe czyny.

W obsadzie aktorskiej oprócz Gerarda Butlera znaleźli się także Morgan Freeman, Piper Perabo, Tim Blake Nelson, Nick Nolte, Jada Pinkett Smith, Danny Huston oraz Lance Reddick. Jak widać obsada prezentuje się całkiem okazale.

Za kamerą filmu stanął Ric Roman Waugh, który pracował na scenariuszu autorstwa duetu Creighton Rothenberger oraz Katrin Benedikt. Premiera widowiska została zaplanowana na 23 sierpnia 2019 roku. Jak oceniacie tę zapowiedź?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

Dałbym głowę, że trzecia część miała się kręcić wokół air force one – nawet pierwszy teaserowy plakat przedstawia samolot.
Jestem zawiedziony, że w zwiastunie nie pojawia się ani air force one, ani żadna pilnie strzeżona placówka czy uroczystość.

Animek84

"Bidny" Mike wrobią chłopa w coś co trzeba mieć z 4 lata by uwierzyć. Ale na bank strzelanie będzie przednie.

Proszę czekać…