Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deathstroke bohaterem serialu animowanego 0

Stacja The CW ogłosiła, że serial animowany, którego głównym bohaterem będzie jeden z najbardziej znanych złoczyńców DC Comics – Deathstroke jest w trakcie realizacji. Poniżej poznacie więcej szczegółów związanych z tym projektem.

Deathstroke otrzyma swój solowy serial animowany, który trafi na platformę CW Seed. Informacja ta została ogłoszona w trakcie prezentowania ramówki stacji przez prezesa Marka Pedowitza. Co prawda nie zdradzono zbyt wielu detali, ale na pewno przygody popularnego najemnika zainteresują niejednego fana komiksowych ekranizacji. Seria będzie nosiła tytuł "Deathstroke: Knights & Dragons".

Fabuła serialu podąży śladami Slade’a Wilsona, znanego również pod pseudonimem Deathstroke. Jego rodzina znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, kiedy Slade stanie się celem niebezpiecznego Jackala oraz organizacji terrorystycznej H.I.V.E.

Warto przypomnieć, że nie będzie to pierwszy serial animowany osadzony w uniwersum Arrowverse. Wcześniej powstała produkcja zatytułowana Vixen.

Jeśli chodzi o samego Deathstroke’a, to niebawem fani będą mogli zobaczyć jego nową wersję. Pojawi się on w drugim sezonie serialu Titans. Na ekranie sportretuje go Esai Morales.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…