Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nadszedł czas Batwoman - pełny zwiastun serialu 1

Stacja The CW przygotowuje się do premiery swojego kolejnego serialu superbohaterskiego. Z tej okazji w sieci zaprezentowano pełny zwiastun produkcji zatytułowanej Batwoman. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią.

W pierwszym oficjalnym zwiastunie możemy rzucić okiem na Kate Kane, która zastępuje Bruce’a Wayne’a na stanowisku Rycerza Gotham. Młoda kobieta przywdziewa kostium Mrocznego Rycerza stając się Batwoman. Z zapowiedzi wynika, że superbohaterka będzie musiała odnaleźć swoją dawną miłość, która została uprowadzona.

Batwoman dołącza tym samym do seriali superbohaterskich od CW i staje się częścią uniwersum znanego, jako "Arrowverse". Obejmuje ono takie produkcje, jak Arrow, The Flash, Black Lightning, Supergirl i Legends of Tomorrow.

Greg Berlanti, czyli odpowiednik Kevina Feige’a z Marvela, powraca jako producent wykonawczy tej serii. To co różni Batwoman od reszty serii tego typu to fakt, że tytułowa bohaterka jest pierwszą postacią LGBTQ.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, iż stacja The CW zamówiła pełny sezon Batwoman. Spekuluje się, że premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce jesienią tego roku.

Źrodło: CW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Rzygać się chcę polityczną poprawnością stacji CW, jak nie serial o białej lasce idącej w ślinę z czarnym to teraz o białej lasce idącej w ślinę z czarną. Plus zamiast sobie zrobić swój własny strój musi niszczyć strój Batmana. Wiadomo ona teraz będzie najlepszym Batmanem EVEERRR!

Proszę czekać…