na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Brad Pitt zastąpi Heatha Ledgera 1

Aktor wystąpi w produkcji Terrence'a Malicka Tree of Life

Po śmierci Heatha Ledgera kilka filmów zostało osieroconych. Jednym z takich projektów, w których Ledger miał zagrać był Tree of Life. Twórcy nie chcąc robić zastoju w pracach znaleźli zastępce, którym jest Brad Pitt.

Brad Pitt w Ocean's ThirteenBrad Pitt w Ocean's Thirteen

Tree of Life to koprodukcja USA i Indii, która powstanie dla studia River Road Entertainment. Producentami obrazu są Bill Pohlad i Sarah Green. Autorem scenariusza i reżyserem jest Terrence Malick. Fabuły filmu prócz samych zainteresowanych na razie nie zna nikt. Wiadomo jedynie, że zdjęcia ruszą pod koniec marca i będą kręcone w stanie Teksas.

Przypomnijmy, że Heath Ledger zostawił również The Imaginarium of Dr. Parnassus (kilka scen zostało nakręconych), w którym ponoć zastąpić go mają trzej aktorzy (!) – Jude Law, Johnny Depp oraz Colin Farrel. Mają oni pojawić się w różnych momentach filmu, jednocześnie będąc tą samą postacią, co Heath Ledger. Oznacza to, że w jednej roli zobaczymy aż czwórkę aktorów. W lepszej sytuacji znalazł się Mroczny Rycerz, w którym Legder gra jedną z kluczowych postaci – Jokera. Zdjęcia zostały bowiem nakręcone tuż przed śmiercią aktora.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…