Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Data premiery 'Masters of the Universe' ujawniona. He-Man wkrótce zdobędzie kina 0

Bohater kultowego serialu animowanego wkrótce otrzyma swój pełnometrażowy film live-action. Premiera Masters of the Universe była systematycznie przekładana w czasie. W końcu jednak dowiedzieliśmy się, kiedy widowisko o He-Manie trafi na duże ekrany.

Wszystko zaczęło się od serii zabawek firmy Mattel. Następnie przygody He-Mana trafiły na karty komiksów oraz do seriali animowanych. W 1987 roku powstał nawet pełnometrażowy film Władcy Wszechświata z Dolphem Lundgrenem w roli głównej. Obecnie studio Sony Pictures zamierza przedstawić własną aktorską produkcję z kosmicznym barbarzyńcą w roli głównej.

Historia przedstawia losy księcia Adama, który wchodzi w posiadanie tajemniczego miecza. Dzierżąc go, bohater może stać się najpotężniejszym człowiekiem we wszechświecie. Wystarczy, że wypowie magiczną formułkę: Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!

He-Mana w filmie Masters of the Universe zagra Noah Centineo.

Prace nad aktorską wersją popularnej serii trwają od 2014 roku. Początkowo twórcą przedsięwzięcia miał zostać Jeff Wadlow. Obecnie stanowisko reżyserów piastują Aaron i Adam Nee. Film powstanie na podstawie scenariusza, przygotowanego przez Matta Hollowaya oraz Arta Marcuma – autorów fabuły pierwszego Iron Mana i Transformers: Ostatni Rycerz.

Premiera Masters of the Universe zaplanowana została na 5 marca 2021 roku.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ZSGifMan

Ale czad!                                         
Żeby tylko niczego nie sknocili, a ekranowy He-Man był równie mocarny co kreskówkowy ;)                          

Bluejohn_26 ZSGifMan

@ZSGifMan Odtwórca głównej roli nie wygląda zbyt mocarnie.

ZSGifMan Bluejohn_26

@Bluejohn_26 Jeszcze go mogą przecież poprawić na… komputerze ;P                     
Zobaczymy jak to wyjdzie, oby tylko była ta cała 'magia' z klasycznej kreskówki!                                    

Proszę czekać…