Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Trzech popularnych aktorów może wejść w skład 'Dzikiej bandy' Mela Gibsona 0

Mel Gibson przygotowuje obecnie nową wersję kultowego westernu Dzika banda. Trzech popularnych aktorów może wejść w skład obsady filmu.

Dzika banda powstała w 1969 roku. Western w reżyserii Sama Peckinpaha do dziś uważany jest za jeden z najważniejszych filmów swojego gatunku. W dniu premiery uznano go za najbrutalniejsze widowisko w historii kina. Fabuła osadzona została w 1913 roku na pograniczu Meksyku i USA. Pike Bishop wraz ze swoją bandą specjalizuje się w okradaniu pociągów. Podczas jednego z napadów wpada w pułapkę, zastawioną przez dawnego przyjaciela, Bishopa Thortona. Wybucha strzelanina, w wyniku której giną niewinni ludzie. Rabusiom udaje się uciec.

Dzika banda grasuje na wolności. Bishop ma 30 dni, aby schwytać bandytów, inaczej sam trafi za kraty.

Mel Gibson pracuje nad kolejnym pełnometrażowym filmem. Zrealizuje remake Dzikiej bandy. Nie wiadomo, czy fabuła westernu będzie ściśle powiązana z oryginalną wersją. Jedno jest pewne: nie zabraknie brutalnych scen, z których słynie reżyserii Pasji oraz Przełęczy ocalonych. Propozycję zagrania w filmie otrzymali: Michael Fassbender, Jamie Foxx oraz Peter Dinklage.

Scenariusz napisze Mel Gibson we współpracy z debiutującym Bryanem Bagbym.

Zdjęcia remake’u Dzikiej bandy rozpoczną się jesienią 2019 roku. Film powstaje dla studia Warner Bros.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Dzika Banda w wydaniu Gibsona!!! No dla mnie bombastyczna informacja. Czekam z niecierpliwością.

Proszę czekać…