Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Nowe nazwiska w obsadzie 'Scoob'. Kto zagra w filmie o Scoobym-Doo? 0

Warner Bros. rozwija własne kinowe uniwersum, bazujące na postaciach z kreskówek Hanna-Barbera. Pierwszy film poświęcono Scooby’emu-Doo. Znamy kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady animowanego widowiska.

Dog niemiecki, Scooby-Doo, zadebiutował w serialu animowanym studia Hanna-Barbera w 1969 roku. Historia psa-detektywa oraz jego przyjaciół od tropienia zjawisk paranormalnych szybko okazała się jedną z najpopularniejszych animacji wszech czasów. W każdym odcinku "Tajemnicza spółka" demaskowała drobnego przestępcę, który w przebraniu ducha próbował osiągnąć swój niecny cel. Dziś – nawet po połowie wieku – animacja Scooby-Doo: Gdzie jesteś? nie straciła swojej popularności.

Animacja Scoob opowie o przygodach psa-detektywa. Nie zabraknie też postaci z innych seriali animowanych Hanna-Barbera.

Mark Wahlberg po raz pierwszy w swojej karierze zagra postać superbohatera. Na potrzeby Scooba użyczy głosu Błękitnemu Sokołowi — herosowi z kreskówki Dynomutt, Dog Wonder. Nie wiadomą, jaką rolę odegra w filmie. Jason Isaacs wcieli się natomiast w przebiegłego oszusta Dicka Dastardly’eja. Według wstępnych zapowiedzi bohater serialu Szalone wyścigi będzie głównym złoczyńcą w Scoobie.

Członków "Tajemniczej spółki" zdubbingują następujący aktorzy:

  • Frank Welker (Scooby-Doo) – aktor podkłada głos pod doga niemieckiego od 1969 roku;
  • Zac Efron (Fred);
  • Amanda Seyfried (Daphne);
  • Will Forte (Kudłaty);
  • Gina Rodriguez (Welma).

Do obsady dołączyli również Mckenna Grace i Iain Armitage. Zagrają młodsze wersje Dafne i Kudłatego.

Scooby-Doo posiada świetny szkic postaci! Wygląda jak z pierwszych seriali Hanna-Barbera:

Scoob zadebiutuje na dużym ekranie 15 maja 2020 roku. Prócz niego Warner Bros. przygotowuje pełnometrażową animację Tom i Jerry.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…