Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

'Spider-Man: Daleko od domu' - nowy klip wideo zdradza tajemnicę Petera Parkera 0

Krótko po premierze Avengers: Koniec gry przedstawiciele Marvela rozpoczęli promocję filmu Spider-Man: Daleko od domu. Szykuje się imponujące przedsięwzięcia. Tylko czy twórcy nie zdradzili zbyt wiele szczegółów w samych zwiastunach?

Kilka dni po międzynarodowej premierze Avengers: Koniec gry zadebiutował zwiastun nadchodzącego filmu o Człowieku-pająku. Twórcy zdradzili w nim okres, w jakim rozegra się fabuła widowiska. Akcja osadzona została po finałowym starciu z Thanosem. Zobaczymy zatem żałobę, która opadła na ludzkość po śmierci Iron Mana.

W Spider-Man: Daleko od domu pojawi się Mysterio, grany przez Jake'a Gyllenhaala. Złoczyńca z komiksów wydaje się mieć dobre intencje wobec nastoletniego superbohatera. Kwestią sporną pozostaje, czy nie próbuje manipulować Spider-Manem w celu realizacji niecnych planów. Prócz tego ostatni zwiastun przedstawił możliwość pojawienia się multiwersum w ramach MCU.

To nie wszystko: okazało się, że MJ (Zendaya) zna podwójną tożsamość Petera Parkera.

W nadchodzącym filmie Spider-Man z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Nowy klip Spider-Man: Daleko od domu po raz kolejny zdradza tajemnicę Petera Parkera:

Spider-Man: Daleko od domu trafi na ekrany kin 5 lipca 2019 roku.

Źrodło: twitter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…