Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aaron Paul w zapowiedzi 3. sezonu 'Westworld' 0

Stacja HBO zaprezentowała zapowiedź trzeciego sezonu serialu Westworld. Jest to niezwykle wyczekiwana produkcja, która pokaże nam losy bohaterów osadzone w świecie przyszłości..

Co ciekawe ludzie z HBO odpowiedzialni za marketing serialu Westworld postanowili w pierwszym teaserowym zwiastunie pokazać nam nową postać, w którą wciela się Aaron Paul, aktor doskonale znany wszystkim fanom genialnego Breaking Bad.

Niestety na razie HBO nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat trzeciej serii, ale ze zwiastuna można wywnioskować, że scenarzyści przygotowali coś zdecydowanie innego niż poprzednio. Zresztą przekonajcie się sami. Poniżej znajdziecie wspomnianą zapowiedź.

W pierwszym sezonie Westworld zobaczyliśmy futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe. W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood.

Premiera kolejnej odsłony w 2020 roku.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…