Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Filmowa odsłona Aladyna w Cinema City IMAX i 4DX! 0

Już 24 maja na ekranach Cinema City fani kultowej animacji Disney’a będą mogli zobaczyć dzieje Aladyna w nowej filmowej odsłonie. Will Smith wcielający się w rolę Dżina z pewnością rozbawi widzów do łez, a oglądając film w najnowocześniejszej technologii IMAX® oraz 4DX®, zostaną przeniesieni wprost do miasta Agrabah. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Mistrz kina łotrzykowskiego, Guy Ritchie, tym razem wziął na warsztat historię animowanego Aladyna, w którego w filmowej wersji wcielił się Mena Massoud. Adaptacja została wzbogacona o typowe dla reżysera zaczepne poczucie humoru, które jeszcze bardziej ubogaca Will Smith, tworzący charyzmatyczną postać Dżina na swój niezwykły sposób. Tytułowy bohater przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah, by zdobyć serce swojej ukochanej księżniczki Dżasminy.

Widzowie będą mogli obejrzeć przygody Aladyna, m.in. w najnowocześniejszej technologii IMAX®, przedstawiającej film ze zwiększoną jasnością i kontrastem obrazu. Dodatkowo niecodzienne wrażenia wizualne zagwarantuje panoramiczny format. Natomiast fanów naprawdę silnych wrażeń zapraszamy na seans w technologii 4DX®, której efekty specjalne pozwolą dosłownie zanurzyć się w akcji i poczuć się jak Aladyn na latającym dywanie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…