Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dwa nowe klipy z 'Rocketmana' 0

Mamy dla Was dwa klipy promujące muzyczne widowisko Rocketman. Na jednym z nich możemy zobaczyć głównego bohatera śpiewającego jeden ze swoich największych hitów, którego tytuł posłużył również do zatytułowania samego filmu – "Rocketman".

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. Rocketman to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard. Film na ekranach kin od 7 czerwca

Klip: "Good Enough For A Scholarship"

Klip: "Rocketman"

Warto przypomnieć, że produkcja została zaprezentowana w Cannes, gdzie zebrała bardzo dobre recenzje. Poniżej znajdziecie kilka ciepłych słów o wyczekiwanym filmie.

Porażający, odurzający. – The Telegraph

Nieprawdopodobna uczta dla oczu. – The Daily Telegraph

Bezwstydnie ambitny. – Screen International

Wielkie emocje budzi występ Tarona Egertona, który wcielił się w postać Eltona Johna. The Daily Mirror napisało, że Taron w roli Eltona jest perfekcyjny, to wielka ekranowa siła, nieskończona charyzma i urok.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…