Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Żydzi znowu mają problem z Melem Gibsonem - powodem jego nowy film 0

Mel Gibson planuje zrealizować kolejny film, który już na tym etapie wywołuje wielkie emocje. Genialny aktor, a także reżyser chciałby zagrać w filmie, którego głównym tematem byłaby rodzina Rothschildów.

Oczywiście realizacja nowego filmu z Melem Gibsonem nie robi od kilku lat większego wrażenia, ponieważ gwiazdor od jakiegoś czasu odbudowuje swoją pozycję w hollywoodzkim półświatku. Mimo wszystko żydowskie media podniosły już lamet, że jest to antysemitzym i powinno się zakazać kręcenia filmu. To co warto odnotować to fakt, że produkcja… nie ma jeszcze nawet gotowego scenariusza.

The Hollywood Reporter opisało film, jako "czarna komedia", która opowie historię Becketa Rothschilda, który ściera się ze swoim dziadkiem Whitelawem Rothschildem. Młodszy mężczyzna pracuje, aby zająć jego miejsce wśród bogatej elity Nowego Jorku.

W rolach głównych mieliby wystąpić właśnie Mel Gibson (Whitelaw Rothschild) oraz Shia LaBeouf (Becket Rothschild), który również uchodzi za całkiem kontrowersyjną personę w Hollywood. Za kamerą obrazu miałby stanąć Jon S. Baird.

Rodzina Rothschild od zawsze wzbudzała wiele kontrowersji. Przez lata była centralnym elementem antysemickich teorii spiskowych. Teoretycy spisku obwiniają Rothschildów za kontrolowanie wszystkiego, od polityków po pogodę.

Źrodło: nytimes.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

PolepioneKadry 2019-05-31

Gazeta The Times of Israel to internetowe gówienko, które ma ledwie parę lat. Tworzy ją banda oszołomów. Ktoś wstawi tekst, który jest zwykłym trollowaniem, ktoś go przeczyta, podłapie i bęc – mamy poważną informację na FDB.

ZSGifMan 2019-05-22

Może w końcu Mel będzie miał okazję odpłacić się tej amerykańskiej klice za tą całą nagonkę, jaką mu zgotowali w 'fabryce snów'?!                     
Dobrze, że nie bałeś się użyć odpowiedniego słowa, tzn. żyd, bo teraz przedziwnym trafem wszędzie sami izraelici są ;)                     

Proszę czekać…