Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zoe Saldana niemalże zagrała Lois Lane u Zacka Snydera 0

Miesiące po premierach komiksowych filmów Zacka Snydera, filmowiec coraz chętniej zdradza tajemnice związane z nie do końca udanymi projektami. Jedną z nich jest obsadzenie gwiazdy Kinowego Uniwersum Marvela w roli ukochanej Supermana.

Zack Snyder w rozmowie z "Comic Book Debate" wyjawił kilka informacji związanych z postacią Lois Lane.

Ona nie potrzebuje Supermana czy Clarka. Fakt, że Clark ją lubi sprawia, że jest on przez to mądrzejszy, fajniejszym, lepszym. Im większym skurczybykiem jest Lois, tym lepiej dla Clarka. To znakomity duet, który potrzebuje siebie nawzajem, jednak to Clark potrzebuje jej bardziej. Lois jest potrzebna, aby historia była lepsza.

wypowiedział się na temat Lane sam zainteresowany

Dodatkowo reżyser filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości zdradził, że od początku Amy Adams była jego faworytką, ale w pewnym momencie Zoe Saldana także zaczęła być brana pod uwagę na poważnie.

Właściwie Amy zainspirowała całą scenę otwierającą "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Wspominała o dziennikarzach, którzy podróżują w strefy ogarnięte wojną i na to przystaliśmy. W pewnym momencie były dwie kandydatki – ona i Zoe Saldana. Różnią się od siebie diametralnie, ale obie prezentują wielką siłę.

stwierdził Snyder

Jak myślicie – czy wybór Amy Adams do roli Lois Lane był właściwy? A może chcielibyście zobaczyć, jak poradziłaby sobie gwiazda Marvela w produkcji DC?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2019-05-21

Stara baba vs stara czarna babka no fantastyczny wybór. Lois Lane powinna być w miarę rówieśniczką Superman a nie starsza od niego o 9 lat.

Proszę czekać…