Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mamuśki kochają Billy'ego - wakacyjny klip promujący 'Stranger Things' 0

Zima oficjalnie dobiega końca. Nie, nie chodzi nam wcale o finałowy odcinek serialu Gra o tron. Netflix zaprezentował nowy klip promujący trzeci sezon Stranger Things. Od samego oglądania robi się gorąco.

Najnowsza zapowiedź udostępniona przez amerykańskiego giganta streamingowego prezentuje nam lokalną społeczność zażywającą kąpieli słonecznych przy basenie w Hawkins. Na miejscu jest także grupka dojrzałych pań, które nie zrezygnują z okazji, aby podziwiać muskulaturę jednego z tamtejszych ratowników – Billy’ego Hargrove’a (w postać wciela się Dacre Montgomery). Największe zainteresowanie chłopakiem zdaje się wyrażać mama Mike’a i Nancy, Karen Wheeler, która, jak sobie przypominacie, miała całkiem gorącą scenę z Billym w drugim sezonie.

W poprzedniej serii Billy nie był zbyt sympatyczną postacią, co wielokrotnie pokazywał. Myślicie, że w nowych odcinkach się to zmieni?

Oprócz powyższego klipu zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której możecie zobaczyć plakaty z postaciami, które ujrzymy w nadchodzącym sezonie.

Premiera nowych odcinków Stranger Things odbędzie się 4 lipca 2019 roku – dokładnie w Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-05-22

To nie tylko moja opinia, że drugi sezon Stranger Things był zdecydowanie słabszy niż pierwszy, ciekawe czy wyciągnięto odpowiednie wnioski i trzeci jednak spowoduje ponowny zachwyt jaki miał miejsce po tym niesamowitym pierwszym, czy będzie jednak kontynuacją drugiego…?                                              

Proszę czekać…