Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Downton Abbey' - zwiastun filmowej kontynuacji kultowego serialu 0

Prezentujemy Wam zwiastun Downton Abbey – filmu, będącego kontynuacją niezwykle popularnego serialu. Ponownie znajdziemy się w wytwornym domostwie, jeszcze bardziej niż dotąd pełnym przepychu. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy – wystawne wnętrza, wspaniałe kostiumy. Czas ponownie znaleźć się w miejscu, w którym piękno przeplata się z dramatem, a komedia z romansem.

Telewizyjna seria stała się na przestrzeni ostatnich lat jednym z największych telewizyjnych wydarzeń, zaskarbiając sobie miłość zarówno krytyki, jak i publiczności po obu stronach oceanu.

Losy rodziny Crawley’ów doceniono 69 nominacjami do nagród Emmy (najczęściej w historii nominowany serial nie-amerykański), trzema Złotymi Globami, nagrodą specjalną BAFTA i wieloma innymi wyróżnieniami. Seria trafiła nawet do Księgi Rekordów Guinnessa jako najwyżej w historii oceniony przez krytyków show telewizyjny.

Już 13 września na ekranach kin zadebiutuje film przedstawiający dalsze losy bohaterów. Producentom udało się przekonać do udziału w filmie wszystkich członków oryginalnej obsady.

Poniżej prezentujemy zwiastun ten niezwykłej produkcji. Z pewnością film zyska rzeszę fanów podobnie, jak to miało miejsce w przypadku serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…