Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tytuł i szczegóły nowego filmu Christophera Nolana 1

Christopher Nolan to twórca, na którego nowe filmy czeka się z wypiekami na twarzy. Kolejna produkcja uznanego reżysera trafi do kin w 2020 roku. Dzisiaj mamy dla Was kilka ciekawszych informacji związanych z tym projektem.

Najnowsze dzieło twórcy trylogii "Mroczny Rycerz" zostało zatytułowane Tenet. Pierwotnie mówiło się o widowisku science-fiction, ale teraz doszły nas informacje, że film będzie kinem przygodowym zrobionym z wielkim rozmachem, gdzie kluczowa będzie szpiegowska intryga.

Christopher Nolan ponownie będzie pracować z kamerami IMAX oraz taśmą filmową 70 mm. Co ciekawe muzyka nie zostanie skomponowana przez Hansa Zimmera. Jego miejsce zajął Ludwig Göransson.

Jakiś czas temu ogłoszono, że w obsadzie aktorskiej są John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki. Do tej trójki doszła plejada innych hollywoodzkich gwiazd, które zobaczymy na ekranie: Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine, Dimple Kapadia i Clémence Poésy.

Premiera filmu będzie miała miejsce 17 lipca 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

PolepioneKadry 2019-05-23

Mam do Ciebie prośbę Gracjan. Nie wymieniaj proszę w jednym rzędzie (plejada hollywodzkich gwiazd) Michaela Caine’a i dwójki smarków! Nawet gdyby były to aktorskie objawienia młodego pokolenia a nie są to do Mistrza sporo by im brakowało.

ZSGifMan PolepioneKadry 2019-05-24

@PolepioneKadry Podpisuję się pod taką prośbą.
@Movieman Gwiazda pokroju Caine’a nie podlega żadnej dyskusji i trzeba bardzo (niezwykle) odpowiedzialnie dobierać innych stawianych mu na równi!
Jeszcze ten Kenneth Branagh – spoko, aktor o wyrobionej renomie, nieco starszy od reszty – można go śmiało podciągnąć pod sławy, ale reszta?! Toż to (nic nikomu nie ujmując) to jakieś gluty i jak pisze kolega: 'smarki'! Można by długo dyskutować, który/a z nich czym błysnął…                                              

PolepioneKadry 2019-05-23

Tenet był dyrektorem CIA przez 7 lat. Na okres jego rządów przypada całkiem sporo ciekawych operacji, które spokojnie nadawałyby się na misterną szpiegowską intrygę. Poza tym Nolan jeszcze nie osadził żadnego ze swoich filmów w takim środowisku. Więc kto wie….

PolepioneKadry 2019-05-23

W sumie zmiana etatowego kompozytora nie jest dużym zaskoczeniem dla tych, którzy widzieli Interstellar -)) To co zrobił tam Zimmer to majstersztyk i chyba już się sam nie przeskoczy -P … Choć to nie pierwszy raz, kiedy tak podejrzewam. A później Zimmer komponuje muzykę do kolejnego filmu -D

Proszę czekać…