Nowy, czwarty sezon Wlatcow moch!

W niedzielę, 2 marca, TV4 rozpocznie emisję najnowszego, czwartego sezonu Włatców móch.

Włatcy móch serial animowany dla dorosłych zawojował polską – zwłaszcza młodą – widownię. Nowy sezon liczy 15 odcinków i emitowany będzie co niedzielę o godz. 20.00.

Kadr z filmu Włatcy móchKadr z filmu Włatcy móch

Serial stał się już zjawiskiem kultowym, a jego bohaterowie ulubieńcami rzeszy młodych (choć nie tylko) widzów i internautów. Najzabawniejsze kwestie i powiedzonka z serialu weszły do młodzieżowego języka, funkcjonują jako telefoniczne dzwonki, a do oglądania Włatców… przyznają się nawet nauczyciele. Najbardziej lubiana przez widzów postać, Czesio, stał się nawet bohaterem doniesień na plotkarskich portalach…

Sukces telewizyjny serialu przyczynił się do przeniesienia perypetii bohaterów na duży ekran. Trwają właśnie przygotowania do realizacji kinowej wersji „Włatców…”. W kwietniu rozpocznie się praca nad animacją scen, a film ukaże się na ekranach kin w 2009 roku.

Film, podobnie jak serial, będzie ilustrowany muzyką zespołu „Behavior”, ale w kinowej znajdą się zupełnie nowe kompozycje zespołu. Behavior jeszcze w tym roku wydaje swoją drugą płytę, na której obok innych utworów zespołu, znajdą się także te wykorzystane w serialu.

Dotychczas Czwórka wyemitowała 39 odcinków, składających się na trzy sezony serialu. W kolejnych odcinkach czwórkę przyjaciół z II be czekają zupełenie nowe wyzwania. Bohaterowie będą zakładnikami gangsterów, zmierzą się z tradycją polskich świąt majowych i uczestniczyć będą w alternatywnej paradzie tolerancji. Czeka ich także kólik z prawdziwie dramatycznym – rodem ze Lśnienia – zakończeniem…

Kadr z filmu Włatcy móchKadr z filmu Włatcy móch

Nowe odcinki:

odc. 40 (odc. 1 sezonu 4.) Pochót

Zbliża sie długi weekend majowy.

Anusiak i Konieczko przygotowują się do pochodu. W opozycji do nich Maślana i Andżelika zamierzają świętować z okazji rocznicy konstytucji.

Higienistka zaś organizuje demonstrację alternatywną.

odc. 41 Mel

Nad światem zawisło widmo zagłady. Ogromny, galaretowaty potwór pożera wszystko na swojej drodze.

Tylko Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio potrafią powtrzymać monstrum. Z małą pomocą swoich pluszaków, oczywiście.

42. Kólik z Pruchem

Ojciec Andżeliki Dżordz organizuje dzieciakom wspaniały kulik. Jest grochowa, lepienie bałwana i wyprawa na zamarznięte jezioro.

Niestety, po drodze zdarza się mały wypadek…

43. Krfawy wtorek

Po nieudanym skoku na kantor, w szkole ukrywa się para gangsterów.

Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio stają się ich zakładnikami.

więcej zdjęć – tutaj

info. prasowe