Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Salma Hayek i Alec Baldwin jako niegrzeczni 'Imprezowi rodzice' 0

Gdy w domu nie ma dzieci i nie wszystko idzie zgodnie z planem Salma Hayek i Alec Baldwin robią się naprawdę niegrzeczni! Prezentujemy zwiastun komedii Imprezowi rodzice.

Alec Baldwin i Salma Hayek w roli rodziców-imprezowiczów, którzy starają się ukryć problemy finansowe przed córką i grupą wścibskich sąsiadów. Obok nominowanych do Oscara gwiazd w obsadzie filmu wystąpili, m.in.: znany z Magic Mike'a i Czystej krwi Joe Manganiello, komik-standuper Jim Gaffigan oraz Bridget Moynahan. Za kamerą filmu stanął Fred Wolf, twórca Dużych dzieci, którego komedie zarobiły na całym świecie łącznie ponad 650 milionów dolarów!

Po odesłaniu córki na studia, Frank (Baldwin) i Nancy (Hayek) powracają do swojego domu na bogatym przedmieściu. W towarzystwie pełnym próżnych i zblazowanych sąsiadów robią wszystko, by ukryć fakt, że są kompletnie spłukani. Kiedy finanse pary dosłownie sięgają dna, Frank i Nancy wymyślają genialny plan. Postanawiają za grube pieniądze wynająć dom sąsiada, który wyjechał z miasta na kilkumiesięczne wakacje. Szalony pomysł, zamiast łatwej kasy, przynosi serię przekomicznych i zupełnie nieprzewidzianych zdarzeń.

W kinach od 5 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

Żeby tylko ten 'szalony pomysł' z fabuły filmu nie okazał się szalonym pomysłem na słaby film…                                                                  

Animek84

Jaki shit wygląda jak film prosto na dvd ;/

Proszę czekać…