Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Milczenie owiec zostało przerwane - zwiastun animacji 'Wilk w owczej skórze 2' 0

Przerywamy milczenie owiec, żeby zaprezentować pełen humoru zwiastun animacji Wilk w owczej skórze 2! Czy odwieczni wrogowie zamiast się zjadać, zdołają się dogadać?

Mieli żyć długo i szczęśliwie, ale zwaśnionym zwierzętom nie dane jest zaznać spokoju. Czy zdrowy rozsądek i chęć pojednania będą silniejsze od drapieżniej natury wilków?

Jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! Twórcy przebojowej serii "Królowa Śniegu" oraz klasycznej bajki Disneya Piękna i Bestia zapraszają na drugą porcję akcji i atrakcji w pełnym czarów świecie. Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o zabawną pomyłkę!

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

Komediowa przygoda na wypasie w kinach od 2 sierpnia.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

To było 'Milczenie o wiec' ;D                                              
Dzieci też się lubią bać, nawet czasem bardziej niż śmiać.                                    

Proszę czekać…