Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix zamawia finałowy sezon 'Lucyfera' 3

Lucyfer ponownie uciekł przed kasacją. Nie oznacza to jednak, że serial będzie wiódł jeszcze żywot przez bardzo długi czas. Platforma streamingowa Netflix zdecydowała się zamówić piąty i zarazem finałowy sezon serialu.

Warto przypomnieć, że to właśnie amerykański gigant streamingowy uratował Lucyfera już w 2018 roku. Wówczas telewizja FOX zdecydowała się na kasację serialu po trzech seriach. Fani byli zrozpaczeni, jednak wówczas z pomocą przyszedł Netflix. Nowe odcinki zadebiutowały w maju tego roku i również cieszyły się sporą oglądalnością. Teraz włodarze platformy podjęli decyzję o realizacji jeszcze jednego sezonu, który będzie domknięciem historii Lucyfera Morningstara.

Lucifer Morningstar porzuca piekło i postanawia rozpocząć nowe życie w Los Angeles, gdzie prowadzi luksusowy piano bar. Poznaje tam detektyw Chloe Decker, której nieoficjalnie pomaga rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Wykorzystuje przy tym swoją nieśmiertelność oraz inne nadprzyrodzone talenty. Fascynacja Lucyfera piękną policjantką niepokoi jego przyjaciółkę Maze, demona w ciele młodej kobiety, która przybyła na Ziemię razem z Królem Ciemności.

Wszystkie dotychczasowe sezony serialu znajdziecie w ofercie platformy Netflix. Czy mieliście już okazję poznać się bliżej z Lucyferem Morningstarem?

Źrodło: TVGuide.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Grzegorz_Derebecki 2019-06-07

Szkoda, że 4 sezon był taki krótki. Pewnie 5 też zrobią max 10 odcinków.

Proszę czekać…