Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FDB TV: Najciekawsze premiery kinowe czerwca 2019 2

W tym miesiącu każdy fan hollywoodzkiego kina znajdziecie coś dla siebie. Od kina superbohaterskiego po horrory.

ROCKETMAN

Premiera: 7 czerwca

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. Rocketman to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John. Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

X-MEN: MROCZNA PHOENIX

Premiera: 7 czerwca

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

GODZILLA II: KRÓL POTWORÓW

Premiera: 14 czerwca

Warner Bros. Pictures oraz Legendary Pictures przedstawiają kolejny rozdział uniwersum potworów. Tym razem Godzilla stanie do epickiej walki z niektórymi najpopularniejszymi monstrami w historii popkultury.

MEN IN BLACK INTERNATIONAL

Premiera: 14 czerwca

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

LALECZKA

Premiera: 20 czerwca

Laleczka przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Źrodło: FDB

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Grzegorz_Derebecki 2019-06-07

No X-meni których lubie raczej za wysokich ocen nie zbierają a szkoda.

ZSGifMan 2019-06-07

Najciekawiej się z tego tylko zapowiadają kontynuacje zmagań Godzilli i 'wybryków' Laleczki Chucky.                                         

Proszę czekać…