Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do 'Obecności 3' czas zacząć 1

New Line Cinema rozpoczyna prace na planie zdjęciowym trzeciej części serii "Obecność". O starcie zdjęć za pośrednictwem Twittera poinformowała odtwórczyni jednej z głównych ról Vera Farmiga.

Vera Farmiga wrzucił na portal społecznościowy Twitter zdjęcie z ekranowym partnerem, Patrickiem Wilsonem. Duet ponownie wcieli się w małżeństwo Warrenów, które jeszcze raz będzie musiało stanąć przeciwko siłom nieczystym. Warto także przypomnieć, że Ed i Lorraine Warren pojawią się na ekranach kin również w tym roku. Bohaterowie będą bowiem częścią historii zaprezentowanej w horrorze Annabelle wraca do domu.

Twórcy ponownie zamierzają pracować na scenariuszu opartym o prawdziwe wydarzenia. W październiku ubiegłego roku potwierdził to sam James Wan:

To historia faceta, który był sądzony o morderstwo. Myślę, że to pierwszy raz w historii Stanów Zjednoczonych, kiedy oskarżony używał opętania, jako linii obrony.

Reżyserem trzeciej części jest Michael Chaves. The Conjuring 3 trafi do kin 11 września 2020 roku.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

LakiLou

Uwielbiam obie części Obecności, więc ta wiadomość bardzo mnie cieszy. Oby ta część była równie dobra.

ZSGifMan

To bardzo dobra wiadomość i się jej jakoś zupełnie nie spodziewałem!                                         
Pierwszy film, to byłem w kinie i nawet mi się podobał, drugi już w kinie 'domowym' nawet chyba bardziej, więc czekam na kolejne.                

@ZSGifMan Ooo, to u mnie na odwrót. Pierwsza Obecność mnie zachwyciła, szczególnie w aspekcie zabawy z widzem i jego przyzwyczajeniami co do horrorów. Drugą Obecność w sumie teraz średnio pamiętam, ale wiem, że sam finał filmu, końcowe sekwencje i w ogóle rozwiązanie całej historii mocno mnie rozczarowały .

@PolepioneKadry To skoro mamy dwa dokładnie odwrotne podejścia do tego tematu, to nie pozostaje nam nic innego jak zobaczyć jaki będzie ten trzeci i czy wywoła zachwyt czy rozczarowanie…?                               

Proszę czekać…