Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Keanu Reeves w zwiastunie 'Cyberpunk 2077' 1

"Cyberpunk 2077" to najnowsza gra wideo studia CD PROJEKT RED, czyli twórców serii gier o Wiedźminie. W trakcie konferencji Microsoftu zaprezentowany został zwiastun produkcji, w której pojawił się Keanu Reeves. Musicie to zobaczyć!

W trakcie konferencji Microsoftu na E3 2019 pokazany został nowy, niezwykle efektowny zwiastun gry wideo "Cyberpunk 2077". Zrobił on prawdziwą furorę i jest szeroko komentowany. Nie ma co się dziwić, ponieważ "Cyberpunk 2077" to najnowsza propozycja od twórców niezwykle popularnej serii gier "Wiedźmin". Tym bardziej należy o tym mówić, ponieważ odpowiada za nią polskie studio CD PROJEKT RED.

Oprócz zwiastuna, w którym pojawił się hollywoodzki gwiazdor Keanu Reeves, dowiedzieliśmy się, kiedy będzie miała miejsce premiera tytułu. Do tej pory producenci trzymali tę informację w tajemnicy. "Cyberpunk 2077" pojawi się na sklepowych półkach 16 kwietnia 2020 roku. Oczywiście będą mogli w nią zagrać pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Zapraszamy do obejrzenia niezwykle efektownego zwiastuna gry.

Wracając jeszcze do Keanu Reevesa – aktor nie tylko pojawił się w zapowiedzi gry, ale również na scenie w trakcie prezentacji Microsoftu na E3 2019.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adamus0101 2019-06-10

To pewnie ukrywający się przed maszynami Neo albo ulepszony John Wick. Chociaż najbardziej by tu pasował Johnny Mnemonic.

Redox 2019-06-10

W końcu data premiery! Cięzko się nie jarać. Kolejny świetny zwiastun.

Proszę czekać…