Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angelo i jego sposób na sukces – premiera czwartego sezonu 0

Z tym dwunastolatkiem nikomu nie grozi nuda! Angelo powraca na ekrany telewizorów z całkiem nowymi przygodami. Premiera czwartego sezonu już 17 czerwca w Boomerangu.

Spryt i pomysłowość to największe atuty Angelo! Chłopak większość czasu spędza na tworzeniu zmyślnych planów na zdobycie tego, czego akurat potrzebuje. Pomagają mu najlepsi przyjaciele, czyli Laurenty i Lola. Razem stanowią ekipę nie do powstrzymania.

W czwartym sezonie serialu bohaterowie wpadną w kolejne szalone tarapaty. Aby wyjść z nich obronną ręką, będą musieli wykazać się jeszcze większą bystrością niż do tej pory! Angelo zajmie się między innymi dręczącym go problemem – jako jedyny w klasie nie posiada smartfona. Oczywiście w tych okolicznościach zechce mieć swój własny telefon i zacznie pracować nad nową skomplikowaną strategią. Czy uda mu się przekonać rodziców do zakupu?

Premiera czwartego sezonu Angelo rządzi już 17 czerwca. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 16:40 w Boomerangu.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-06-12

Już chyba to kiedyś pisałem pod podobny njusem, ale powtórzę: serialik dla dzieciaków dosyć średni, a jak na moje oko za duża przerwa w jego kontynuacji. Raczej starzy widzowie nie będą nim zaciekawieni, a czy skusi nowych…?                          

Proszę czekać…