Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: John Cena zagra w filmie 'Szybcy i wściekli 9' 0

W kwietniu tego roku Vin Diesel ogłosił, że w filmie Szybcy i wściekli 9 pojawi się John Cena. Teraz te informacje zostały potwierdzone i ja się okazuje były zapaśnik wcieli się w niezłego "skurczybyka".

W teorii angaż Johna Ceny jest swego rodzaju wypełnieniem luki pozostawionej przez Dwayne'a Johnsona. Jak doskonale wiemy The Rock został gwiazdą spin-offu głównej serii "Szybkich i wściekłych". Teraz Cena dołączy do Doma Toretto i jego ekipy. Z informacji przekazanych przez portal Deadline wynika, że wcieli się w niezłego twardziela i skurczybyka.

John Cena kroczy podobną ścieżką co Dwayne Johnson. Od wrestlera po wielką hollywoodzką gwiazdę. W ostatnim czasie 42-latek dostaje coraz ciekawsze i głośniejsze propozycje. Na początku roku mogliśmy oglądać go na ekranie kin w filmie Bumblebee należącej do franczyzy "Transformers". Ostatnio natomiast ogłoszono, że Cena pojawi się w nowej odsłonie Legionu samobójców – na razie jego rola nie została potwierdzona, ale spekuluje się, że może zagrać postać znaną jako The Peacemaker.

Zdjęcia do filmu Szybcy i wściekli 9 mają wystartować jeszcze w tym miesiącu. Za kamerą ponownie Justin Lin. Premiera 22 maja 2020 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan 2019-06-12

Chyba nie każą mu się ścigać w tym filmie tym zdezelowanym żółtym Käferem z drugiego planu…?
Tego meksykańskiego złomu nawet Toretto nie wyrasuje, ani śp. blondasek! ;)

Ishiro 2019-06-10

Myślałem, że 8 część miała być ostatnia. Wychodzi na to, że szybcy i wściekli w kosmosie mają coraz większą szanse na realizację.

Proszę czekać…