Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Miłość, śmierć i roboty' - Netfliksa zamawia 2. sezon 0

Mamy doskonałe nowiny dla wszystkich fanów serialu animowanego dla dorosłych Miłość, śmierć i roboty. Platforma Netflix zdecydowała się zamówić drugi sezon produkcji, która skradła serca widzów na całym świecie.

Za pierwszą serię odpowiadał Tim Miller i David Fincher, którzy wyprodukowali Miłość, śmierć i roboty. Teraz do ekipy nadzorującej prace nad drugim sezonem dołącza Jennifer Yuh Nelson. Nie będzie to dla niej żadna nowość, jeśli chodzi o pracę przy animacjach. To właśnie ona wyreżyserowała dwie ostatnie odsłony "Kung Fu Pandy".

Miłość, śmierć i roboty to krótkie animowane opowieści należące do różnych gatunków — science fiction, fantasy, horroru i komedii. Opowiedziane w bezpośredni sposób historie ogląda się przyjemnie, a losy ich bohaterów przez długi czas pozostają w pamięci.

Nasz recenzent, Kornel Nocoń tak pisał o produkcji:

Sprawdziły się zapowiedzi twórców – najnowszy serial animowany Netfliksa wypełniony zostaje treściami tylko dla dorosłych. Dawno jednak nie widziałem, aby ktoś w równie brutalny i umiejętny sposób bazgrał krwią po obrazie filmowym i pisał egzystencjalne poematy, wpisane w adrenalinę Mad Maksa ("Blindspot"). Każdy pojedynek w Miłością, śmiercią i robotami posiada własną, rozbudowaną choreografię. Każdy pocałunek posiada emocjonalną głębię. Kocham was do śmierci, szalone roboty.

Pełną recenzję przeczytacie tutaj.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

wyjek 2019-06-11

Świetne wieści, pierwszy sezon mi się bardzo podobał i pozostał niedosyt.

Proszę czekać…