Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chastain i Gyllenhaal w filmie Netflixa na podstawie gry 'The Division' 0

W trakcie konferencji E3, w której udział brała oczywiście firma Ubisoft, ogłoszono plany realizacji filmu na podstawie gry "Tom Clancy’s The Division". Za produkcję odpowiedzialny będzie Netflix. Poznaliśmy również nazwiska hollywoodzkich gwiazd, które pojawią się na ekranie.

Jessica Chastain i Jake Gyllenhaal będą gwiazdami nowego filmu Netflixa opartego na grze "Tom Clancy’s The Division". Reżyserem superprodukcji będzie David Leitch, czyli człowiek, który udowodnił już, że doskonale czuje się w klimatach filmów akcji. Na swoim koncie ma już takie tytuły, jak Deadpool 2, Atomic Blonde oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Za scenariusz odpowiadać będzie Rafe Judkins.

Warto również odnotować, że David Leitch postanowił pracować z ludźmi z 87Eleven – firmy kaskaderskiej, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę z racji serii "John Wick".

W niedalekiej przyszłości wirus pandemiczny rozprzestrzenia się za pośrednictwem pieniędzy w trakcie sklepowych wyprzedaży w tak zwany Czarny Piątek. Choroba dziesiątkuje miasto Nowy Jork i zabija miliony ludzi. Świat zaczyna popadać w chaos. Grupa cywilów, wyszkolonych do działania w ekstremalnych sytuacjach, zostaje wysłana do ratowania tych, którym udało się przeżyć.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…