Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Magiczny zwiastun 'Krainy lodu 2' 0

Walt Disney Animation Studios oraz polski oddział Walta Disneya zaprezentowały oficjalny zwiastun wyczekiwanej animacji Kraina lodu 2. Jest to kontynuacja kasowego hitu z 2013 roku. Po zapowiedzi, którą znajdziecie poniżej możemy powiedzieć, że będzie się działo. Oj, będzie!

Kraina lodu 2 to efekt ponownego spotkania twórców (w tym reżyserów Chrisa Bucka i Jennifer Lee) nagrodzonej Oscarem i najbardziej dochodowej animacji w historii kina – Krainy lodu. Poniżej znajdziecie dwie wersje oficjalnego zwiastuna. Pierwszy z nich jest nieco dłuższy, ponieważ możemy w nim zobaczyć także scenę z poprzedniej zapowiedzi teaserowej. Posiada on oryginalną, angielską ścieżkę dźwiękową. Drugi zapowiedź jest z polskim dubbingiem. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Polski dubbing

Dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami? Na to pytanie postarają się udzielić odpowiedzi twórcy wyczekiwanego sequela. Razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszy w niebezpieczną, aczkolwiek niezwykłą podróż. Tym razem moce Elsy będą potrzebne, aby ochronić świat.

Pierwsza część Krainy lodu okazała się ogromnym sukcesem. Film zdobył rzeszę fanów i zarobił na całym świecie ponad 1,2 mld dolarów. Dodatkowo zdobył dwa Oscary – dla najlepszego filmu animowanego oraz za najlepszą piosenkę (utwór "Let It Go").

W kinach od 22 listopada.

Źrodło: Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…