Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun unikatowego thrillera 'Ja teraz kłamie' 2

Gwiazdorska obsada, kontrowersyjne show, manipulacje i intrygi w zwiastunie filmu Ja teraz kłamie.

fot. Olaf Tryzna

Trójka żądnych sławy i pieniędzy celebrytów godzi się na udział w kontrowersyjnym show telewizyjnym. Nie wiedzą jednak, że stawką w tej grze są nie tylko pieniądze, ale również ich szczęście i życie. Czy przegrana przekreśli wszystkie plany i marzenia? A może to dopiero początek nowej zdumiewającej intrygi? Jedno jest pewnie – na koniec nic nie będzie takie, jak się wydaje!

Wysmakowana wizualnie, pełna dwuznaczności i zagadek opowieść o trójce celebrytów, których osobiste historie przenikają się, wciągając widza do przewrotnej gry, której finał zaskoczy absolutnie wszystkich. Ja teraz kłamie – nowy film Pawła Borowskiego, twórcy wielokrotnie nagradzanego obrazu Zero, został wyprodukowany przez Opus Film – firmę odpowiedzialną za największe międzynarodowe sukcesy polskiego kina ostatnich lat: nagrodzoną w Cannes Zimną wojnę oraz uhonorowaną Oscarem Idę.

W nieoczywistych rolach w filmie wystąpiła śmietanka aktorska z najwyższej półki, w tym: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz, Agata Buzek, Marian Dziędziel, Paulina Walendziak, Rafał Maćkowiak i wielu innych. Dzięki nim powstało niezwykłe dzieło filmowe, w którym prawda jest jeszcze dziwniejsza od fikcji, bo – w odróżnieniu od fikcji – wcale nie musi być prawdopodobna…

Celebryci bez tajemnic w kinach od 28 czerwca.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-06-12

Klimat filmu i jego scenografia jest super i oby tylko na tym się nie skończyło. Dawno nie widziałem tak dobrej roboty jak chodzi o przygotowanie planu i scenerii dla aktorów, jest szansa na coś wyjątkowego, jak to będzie – zobaczymy ;)                                    

Proszę czekać…