Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Z którymi przeciwnikami będzie walczył Batman? 0

Po tym, jak ogłoszono, że Robert Pattinson będzie nowym Batmanem, przyszła pora na spekulacje dotyczące tego, z kim przyjdzie się zmierzyć zamaskowanemu superbohaterowi. Kandydatów jest kilku.

Podobno Matt Reeves w swoim filmie będzie chciał zaprezentować nam kilku złoczyńców znanych z kart komiksów. Wśród nich są między innymi The Riddler (trwają poszukiwania aktora w przedziale wiekowym 30-40 lat), Pingwin (tutaj wytwórnia ma nieco większe widełki odnośnie wieku aktora: 20-40 lat) oraz Catwoman (trwają poszukiwania aktorki w przedziale wiekowym 20-30 lat). Do każdej roli poszukiwani są aktorzy o dowolnym pochodzeniu etnicznym.

Grupę powyższych złoczyńców będzie uzupełniał mniej znany łotr. Mowa o postaci znanej jako Firefly. W filmie będzie profesjonalnym podpalaczem, który zamierza zniszczyć wszystkie miejsca, do których nie miał dostępu jako sierota. W tym przypadku Matt Reeves również chciałby aktora w wieku 20-30 lat.

Z wyjątkiem Catwoman są to postacie, które w ostatnim czasie nie miały okazji pojawić się (lub nie pojawiły się w ogóle) na ekranie kinowym. Oczywiście postać Pingwina była jedną z głównych atrakcji serialu Gotham, jednak mówimy tutaj o całkiem innej parze kaloszy.

Zdjęcia do filmu mają wystartować w przyszłym roku. Premiera The Batman została zaplanowana na czerwiec 2021 roku.

Źrodło: Geeks WorldWide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-06-12

A kto będzie stał wraz z Batmanem po drugiej stronie barykady? Dziura po rewelacyjnym poruczniku policji (tu niesamowity G.Oldman) i nieszczęsnym prokuratorze (równie świetny A.Eckhart) wydaje się być otwarta i nie zalepi jej byle kto! A szkoda, że o tym jak na razie cicho sza.                                    

Proszę czekać…