Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chip i Dale powracają w nowym serialu animowanym 0

Platforma Disney+ w trakcie konwentu związanego z filmami animowanymi w Annecy zapowiedziała swój kolejny oryginalny projekt. Będzie to serial animowany o przygodach legendarnej dwójki przyjaciół – Chipa i Dale’a. Na zdjęciu głównym możecie zobaczyć ich współczesny wygląd. Trzeba przyznać, że znacząco różni się on od klasycznej bajki z tymi postaciami.

Produkcja będzie nosiła tytuł "Chip 'n' Dale". Z pierwszych informacji wynika, że seria będzie składa się z 39 odcinków – każdy z nich będzie trwał około siedmiu minut. Klasycznie w trakcie seansu będziemy mieli okazję zobaczyć zabawne przygody tytułowych bohaterów, tym razem w wielkim mieście. Oficjalny komunikat Disneya brzmi następująco:

Będzie to niewerbalna, klasyczna komedia, podążający za wzlotami i upadkami dwóch małych stworzeń żyjących w wielkim mieście.

Co ciekawe nowy serial ma być połączeniem przygód Indiany Jones z serialem w kryminalnym w stylu Magnum: Detektyw z Hawajów. Jeśli ktoś spodziewa się nowej wersji Drużyna RR może się naprawdę srogo zawieść.

Na razie nie ujawniono daty premiery "Chip 'n' Dale". Platforma Disney+ ma wystartować 12 listopada. Co sądzicie o nowym wyglądacie Chipa i Dale’a?

Źrodło: BuzzFeed

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ZSGifMan 2019-06-12

Co sądzicie o nowym wyglądacie Chipa i Dale’a? — dziadostwo, mnie się nie podoba!
Kiedyś stary dobry Disney to było coś, Chip, Dale, cała ta brygada RR to była inna liga. To z plakatu wygląda jakby się tym zajęła jakaś wytwórnia zatrudniająca jakichś pryszczatych.                                    

Adamus0101 ZSGifMan 2019-06-12

@ZSGifMan Wygląda jak g*wno. Najpierw spartaczyli "Kacze opowieści" a teraz to.

ZSGifMan Adamus0101 2019-06-12

@Adamus0101 Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to było robione szybko i tanio, ale jak się bardziej zastanowić, to pewnie też specjalnie pod obecne pokolenie ogłupionego widza Jutuby, którego tylko takim czymś przywodzącym mu na myśl idiotyczne i tandetne kreskówki domowej roboty z owego portalu, tylko takim czymś można ich skusić.                      

Proszę czekać…