Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Tylko nie mów nikomu' - premiera kontynuacji jeszcze w tym roku 2

Bracia Sekielscy jeszcze w tym roku zamierzają zaprezentować światu drugą część głośnego filmu dokumentalnego o pedofilii wśród księży. Twórcy planują, że kontynuacja Tylko nie mów nikomu zostanie pokazana w październiku.

fot. zrzut ekranu ze zwiastuna ''Tylko nie mów nikomu'

Tylko nie mów nikomu z miejsca stał się prawdziwym hitem. Bracia Sekielscy zaprezentowali swoje dzieło za pośrednictwem serwisu YouTube. Na ten moment produkcja dokumentalna może pochwalić się wynikiem sięgającym 22 mln wyświetleń. Już wcześniej autor filmu Tomasz Sekielski zapowiedział, że posiada jeszcze sporo innego materiału, który nie wszedł do filmu, a zostanie wykorzystany przy ewentualnej, nadal nie zatytułowanej, kontynuacji Tylko nie mów nikomu.

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Sekielski wyjawił, że zdjęcia są już w trakcie realizacji. Premiera będzie miała miejsce w październiku.

Natomiast na wiosnę ma być gotowy film o innym niezwykle ważnym temacie, który ponownie może rozpętać burze. Sekielscy tworzą produkcję dokumentalną o SKOK-ach. Twórcy nadal zbierają pieniądze za pośrednictwem portalu Patronite.pl. Aktualnie na koncie filmu jest 385 tysięcy złotych (do pełnej realizacji celu potrzeba 550 tysięcy złotych).

Pod tym linkiem znajdziecie więcej informacji związanych z owym projektem: TOMASZ SEKIELSKI.

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Trader_million 2019-06-13

Nie udało się osłabić rządu 1 częścią to czas na drugą? Hehehehe:) Zabawny jest ten Sekielski. Czas zrobić film o pedofili wśród gejów. 40% z nich staje się pedofilami. Gruby temat.

ZSGifMan Trader_million 2019-06-15

@Trader_million Świetny temat to ile z homo 'rodzin' czekających na pozwolenia na adopcje to zacierający zboczone łapska 'wielbiciele' dzieci?!                
Problemem nie jest to, że jakiś tam procent księży okazuje się pedofilami, bo większym problemem jest, że jakiś tam procent pedofilów zostaje księżmi! Już na wczesnym etapie powinno się prześwietlać kleryków pod tym kątem, ale widać nikomu to nie na rękę, bo jak zawsze lepiej jest gasić niż zapobiegać pożarom!           

ZSGifMan 2019-06-12

Co ciekawe braciszkowie niezbyt się interesowali innymi wielkimi aferami jak chociażby Amber Gold, OLT Express, spółki autostradowe w dzień sypiące pod asfalt tłuczeń, by nocą go zbierać, przewałki w klubach piłkarskich, pałace ZUS-u i wczasy za złotówkę, fuchy i marnotrawstwa składek w NFZ-ecie itd. Ot chociażby o ministrze zegarmistrzostwa bym chętnie coś od nich obejrzał, gdy tymczasem nic, głucho!                          

Adamus0101 ZSGifMan 2019-06-12

@ZSGifMan Tamci to byli znajomi i przyjaciele z obiadków, na których pałaszowano ośmiorniczki. :P

ZSGifMan Adamus0101 2019-06-12

@Adamus0101 No właśnie, o kumplach i o kumplach swoich kumpli raczej nie nakręcą takich filmików…
A szkoda, bo to dosyć jednostronne 'dziennikarstwo' :P                                                   

Michael_Corleone ZSGifMan 2019-06-12

@ZSGifMan
Jeśli Amber Gold (851 mln zł strat) nazywa Pan wielką aferą to jak Pan nazwie aferę SKOK Wołomin (straty prawdopodobnie przewyższą trzy miliardy zł) która nie znalazła się na tej długiej liście "wielkich afer" https://www.polskieradio24.pl/130/6718/Artykul/2181707,Afera-SKOK-Wolomin-straty-przewyzsza-trzy-miliardy-zl
Standardy dziennikarstwa i zaangażowania w patrzeniu władzy na ręce prezentują najlepiej bracia Karnowscy, Cezary Gmyz i im podobni :-) Przy nich możemy być spokojni, że o żadnej aferze z udziałem władzy się nie dowiemy.

Zuchwalec Michael_Corleone 2019-06-13

@Michael_Corleone
Jakie Amber Gold i jakie SKOKI. Nic nie dorówna najsłynniejszej aferze, czyli ośmiorniczkom za 800 PLN :-)

Proszę czekać…