Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix zaczyna realizować animowane projekty 0

Netflix jest obecny na festiwalu filmów animowanych w Annecy. Zaprezentowano tam dwie produkcje animowane, które za jakiś czas zadebiutują w serwisie amerykańskiego giganta. Poznajcie szczegóły.

Klaus

NOWE ZDJĘCIE Z FILMU KLAUS, PIERWSZEJ ORYGINALNEJ ANIMACJI NETFLIX

Jesper (dubbingowany przez Jasona Schwartzmana) w animacji Sergio Pablosa Klaus, która będzie miała premierę w sezonie świątecznym tego roku.

Jesper, młody, mieszkający w Skandynawii listonosz dostaje niepowtarzalną szansę zrobienia czegoś wyjątkowego. Zostaje mu powierzone zadanie doręczania poczty do owianej sławą wioski na dalekiej Północy, gdzie spotyka tajemniczego, siwobrodego twórcę zabawek o imieniu Klaus.

CIEKAWOSTKI

  • Klaus to pierwszy oryginalny film animowany Netflix.
  • Film narodził się z pasji Sergio Pablosa, współtwórcy Jak ukraść księżyc, który na pomysł fabuły wpadł już w 2010 roku
  • Klaus w całości tworzony był w Madrycie i jest dziełem międzynarodowego zespołu utalentowanych rysowników z całego świata.
  • W filmie zastosowano unikalny styl animacji, który łączy tradycyjne ręczne techniki animacji z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

NOWE ZDJĘCIE Z THE WILLOUGHBYS, FILMU ANIMOWANEGO NETFLIX

Barnabowie (pod których głos podkłada Sean Cullen), Tim (któremu głosu użyczył Will Forte) i Jane (dubbingowana przez Alessię Carę) w animacji The Willoughbys, która będzie miała premierę wiosną 2020 roku.

Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

CIEKAWOSTKI

  • Drugi oryginalny film animowany Netflix.
  • Stylizowany animowany film fabularny ze wspomaganą komputerowo grafiką powstaje obecnie w studiu BRON Animation w Vancouver.
  • Projekt autorstwa twórcy/reżysera Krisa Pearna (Klopsiki kontratakują).
  • Na podstawie słynnej książki Lois Lowry, dwukrotnej zdobywczyni medalu Johna Newbery.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-06-16

Nie wiem czemu ostatnimi czasy twórcy filmów animowanych uparli się na takie karykaturalne postaci bohaterów swoich opowieści?                                    
Nie byłoby lepiej, gdyby występujące ludzkie osoby miały bardziej ludzkie kształty, a nie jakieś wodogłowia itd.?                                         

Proszę czekać…