Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HBO - nowości programowe na drugą połowę 2019 roku 1

Druga połowa 2019 roku w HBO i HBO GO zapowiada się bardzo różnorodnie. Kolejne miesiące przyniosą wielkie powroty i całą masę nowości. Będzie wśród nich sporo wyczekiwanych tytułów, w tym także europejskie seriale HBO z Watahą na czele.

Lato w HBO GO zaczyna się czerwcowymi nowościami, takimi jak Opowieść podręcznej (sezon 3), Wielkie kłamstewka (sezon 2), Los Espookys , Euforia czy Miasto na wzgórzu z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról. To jednak dopiero początek, bo zaraz po nich przyjdzie czas na kolejne nowości.

Lipiec to między innymi premiera nowego serialu Na cały głos, w którym Russell Crowe wciela się w Rogera Ailesa, założyciela i byłego prezesa stacji Fox News, czy pierwszego szwedzkiego serialu HBO Europe Gösta, którego twórcą jest znany szwedzki filmowiec Lukas Moodysson. Ta słodko-gorzka produkcja opowie o 28-letnim psychologu dziecięcym, który chce być najlepszym człowiekiem na świecie i pomagać wszystkim napotkanym na swojej drodze ludziom. Swoją premierę będzie miał także najnowszy hiszpański serial dokumentalny produkcji HBO Europe "Pionier" przedstawiający sylwetkę hiszpańskiego polityka, magnata rynku nieruchomości i byłego właściciela klubu piłkarskiego Jesúsa Gila. Z nowym, trzecim sezonem powróci też serial HBO Rozwód, a w nim Sarah Jessica Parker i Thomas Haden Church w rolach głównych.

W kolejnym miesiącu czeka nas premiera nowego serialu komediowego "Prawi Gemstonowie" opowiadającego historię słynnej rodziny teleewangelistów (w jednej z głównych ról zobaczymy Johna Goodmana) oraz "Beforeigners" – pierwszy norweski serial HBO Europe. To satyryczna, osadzona w bliskiej przyszłości, historia z gatunku science fiction, która pozwoli widzom na swoistą podróż w czasie. W sierpniu z nowymi sezonami wrócą też m.in. takie seriale jak: The Affair, Sukcesja i Gracze.

Równie bogata będzie jesień, wypełniona nowościami wielu rodzajów i gatunków. Wśród nich znajdą się m.in. takie tytuły, jak: Watchmen – historia osadzona w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie wyjęci są spod prawa. Produkcja przywoływać ma atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość. W 2019 roku czeka nas też premiera serialu HBO Katarzyna Wielka z Helen Mirren wcielającą się w tytułową postać Katarzyny II Wielkiej, carycy Rosji, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych władczyń w dziejach, a także serialu będącego koprodukcją HBO i BBC Mroczne materie na podstawie powieści Philipa Pullmana o tym samym tytule. Z drugim sezonem wróci też Księga czarownic, czyli dalsze losy Diany Bishop, wykładowczyni historii na Oxfordzie i czarownicy, oraz naukowca i wampira Matthew Clairmonta.

Jesień to także premiery europejskich seriali HBO Europe. Będzie wśród nich trzeci sezon Watahy, którego akcja rozpoczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni… Swoją premierę będzie mieć też nowy czeski serial Nieświadomi oraz trzeci sezon rumuńskiego W cieniu.

Nadchodzące miesiące to także dalsza praca nad powstającymi serialami. W produkcji są takie tytuły jak, między innymi: Nowy papież, czyli kontynuacja świetnego serialu w reżyserii Paolo Sorrentino. Obok Jude'a Law na ekranie pojawią się John Malkovich, Sharon Stone czy Marilyn Manson. Trwają prace także nad drugim sezonem Genialnej przyjaciółki – serialowej adaptacji kolejnego tomu cyklu Eleny Ferrante, trzecim sezonem Kronik Times Square opowiadających o początkach i rozwoju przemysłu pornograficznego w Nowym Jorku. Powstają także "Foodie Love", hiszpański serial HBO Europe, przedstawiający losy kilku osób, których łączy ze sobą aplikacja mobilna kojarząca w miłośników jedzenia oraz "Pani Fletcher" serial komediowy HBO na podstawie powieści Toma Perrotty.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Mam od wielu lat to HBO i poczytałem wymieniane tytułu i wstyd się przyznać, ale nic mi nie mówią. Marnują się chyba tylko pieniądze wydawane na ten płatny kanał, człowiek i tak nic nie ogląda, a jak jednak już coś to tylko jeden czy dwa filmy…                                              

Proszę czekać…