Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aktor znany z 'Czarne Bractwo. BlacKkKlansman' gwiazdą nowego filmu Eastwooda 0

Clint Eastwood kompletuje obsadę swojego następnego filmu. Po tym, jak ogłoszono, że w filmie wystąpi Sam Rockwell, przyszła pora na kolejnego aktora w obsadzie.

Paul Walter Hauser to aktor znany z takich produkcji, jak Czarne Bractwo. BlacKkKlansman czy Jestem najlepsza. Ja, Tonya. Po serii ról drugoplanowych u znanych twórców wreszcie dostanie prawdziwą szansę zaistnienia w Hollywood. 32-latek zagra bowiem główną rolę w nowym filmie Clinsta Eastwooda, który będzie nosił tytuł The Ballad of Richard Jewell.

Będzie to historia Richarda Jewella, amerykańskiego ochroniarza, który podczas Igrzysk Olimpijskich w 1996 roku bohatersko ratował ludzi po zamachu bombowym w Parku Olimpijskim. Wskutek tego wydarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a ponad sto zostało rannych. Pomimo swoich heroicznych czynów Richard Jewell został oskarżony przez prasę i dziennikarzy za ten zamach i postawiono mu zarzuty. Po walce w sądzie FBI zdecydowało się wycofać oskarżenie. Z czasem okazało się, że autorem zamachu był Eric Robert Rudolph, którego aresztowano w 2003 roku i skazano na dożywocie.

Paul Walter Hauser wcieli się oczywiście w rolę tytułową. Z kolei wspomniany we wstępie Sam Rockwell sportretuje na ekranie postać prawnika, która pomagał Jewellowi w walce o sprawiedliwość.

Zdjęcia do The Ballad of Richard Jewell mają wystartować jeszcze tego lata. Na razie nie jest znana data premiery filmu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-06-15

Był już podobny njus, tamten dotyczył zdaję się Sama Rockwella. spod ręki Clinta wychodzą same bardzo dobre produkcje, miejmy gorącą nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej! :]                                                        

Proszę czekać…