Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Polityka' - nowy film Patryka Vegi 0

Portal Onet.pl donosi, że Patryk Vega zamierza zaprezentować Polakom za kilka miesięcy swoje nowe dzieło. Produkcja nosi tytuł Polityka i jak nietrudno się domyślić będzie opowiadała o polskich politykach.

fot. materiały prasowe / Kino Świat

Patryk Vega zdradził w rozmowie z portalem, że być świadomy tego, iż jest to niezwykle kontrowersyjny projekt, który może przysporzyć mu problemów. Dlatego też filmowiec pracował w tajemnicy, a sam film był realizowany pod innym tytułem.

Nastąpiło embargo informacji, wszyscy mieli zakaz wykonywania jakichkolwiek zdjęć na planie filmowym, nie mogli z nikim się w tej sprawie komunikować. Chodziło o to, żeby w spokoju i komforcie realizować zdjęcia.

możemy przeczytać na Onecie

Ze słów Vegi wynika, że pomimo dbania o przestrzeganie owych zasad, nie udało się zachować projektu w całkowitej tajemnicy. Filmowiec wyjawił, że scenariusz został wykradziony, a on sam dostawał pogróżki.

Komunikowano mi wprost, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów, dlatego namawiano mnie do przesunięcia premiery na po wyborach i składano różne intratne propozycje.

Patryk Vega na razie nie zamierza zdradzać informacji związanych z fabułą filmu. Nie wiemy również, którzy aktorzy pojawią się w głównych rolach. Możemy być jedna pewni, że "Polityka" wywoła kolejną dyskusję w naszym kraju i wzbudzi wielkie kontrowersje.

Reżyser wraz ze swoim montażystą wyjechał do Azji, gdzie pracuje nad skończeniem filmu. Vega "składa" film w Tokio i liczy na to, że już nic nie zakłóci jego pracy do czasu premiery. "Polityka" ma trafić do kin 6 września.

Źrodło: Onet

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adamus0101

Ciekawe czy będą ośmiorniczki.

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 Nie liczył bym na to!                                              
Teraz modne jest Antkowanie, Jarkowanie, Misiowanie itd. No i jeszcze Tadeuszkowanie, za 'kolesi' się raczej nie weźmie.                               

Animek84

Czemu zdjęcie to fat Vega, przecież schudł.

Proszę czekać…