Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Polityka' - Patryk Vega odpowiada posłance Pawłowicz 1

Wczoraj światło dziennie ujrzała informacja dotycząca nowego filmu Patryka Vegi. Produkcja będzie nosiła tytuł Polityka. I chociaż do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, to film już zdążył wywołać sporo kontrowersji w sieci.

fot. materiały prasowe

"Polityka" będzie filmem, który jak twierdzi sam reżyser uderzy w określone frakcje polityczne. Patryk Vega w wywiadzie, którego udzielił portalowi Onet.pl wyjawił, że namawiano go do przesunięcia premiery filmu po wyborach. Doniesienia o nowym filmie twórcy Botoksu oraz Pitbulla odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Swoje kilka groszy do całej sytuacji postanowiła wrzucić posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz. Na swoim koncie twitterowym wrzuciła następujący komentarz:

Kolejny reżyser po panach Sekielskich,tym razem Patryk VEGA od „mocnych” filmów obyczajowych,za pośrednictwem Onetu już STRASZY,że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film=SWOJĄ „prawdę o politykach”.Byśmy widzieli na kogo głosować,a na kogo nie. Film ma "ustawić" wynik wyborów.

Na te słowa postanowił odpowiedzieć Patryk Vega. Zamieścił na Instagramie krótkie wideo, w którym możemy zobaczyć fragment filmu.

"Polityka" ma trafić do kin 6 września.

Źrodło: patryk_vega_official

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

dragoon1984

Jepany, jak schudł :D

Bercik022

https://s3.viva.pl/newys/patryk-vega-przeszedl-niesamowita-metamorfoze-jak-zmienial-sie-rezyser-pitbulla-491833-GALLERY_BIG.jpg sorki nie wiem jak dodać bezpośrednio zdjęcie w komentarzach. Powoli Pan Patryk zamienia się w dziecko Tyriona Lanistera i Varysa :P

Animek84

I nagle Vega stanie się najlepszym reżyserem zaraz po Sekielskim. Jak tylko w jego filmie będzie obrażana jedna partia.

ZSGifMan Animek84

@Animek84 Co więcej temat owego filmu nie jest z wczoraj i mógł powstać dobre kilka lat temu, jednak wtedy nie było pomyślnych wiatrów oraz potrzeby kręcenia czegoś takiego, więc Sekielscy zabrali się za to dopiero teraz i dla mnie jest jasne, że nie w celu wyjaśniania zadawnionych spraw tylko zaszkodzenia i zrobienia na złość wrogom politycznym. Przy okazji i zupełnie przez przypadek zrobią porządek z seksualnymi agresorami w sukienkach…                                    

Proszę czekać…