Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Więckiewicz na wykrywaczu kłamstw - co ma do ukrycia gwiazda 'Ja teraz kłamię'? 0

Palenie skrętów, bójki poza planem i udział w kolejnym Big Brother. Robert Więckiewicz na wykrywaczu kłamstw. Czy gwiazda filmu Ja teraz kłamię potrafi powiedzieć całą prawdę?

fot. zrzut ekranu / Kino Świat

Dobry aktor musi umieć kłamać jak z nut? Na pewno taka umiejętność pomaga oszukać publiczność – pozwala zagrać emocje tak, by nikt nie poddawał ich w wątpliwość. W swojej karierze Robert Więckiewicz stworzył wiele wybitnych kreacji i wydawać by się mogło, że jest w stanie oszukać każdego. Dlatego właśnie znaleźliśmy mu ciężkiego przeciwnika – profesjonalny wariograf! Z tego klipu wideo dowiecie się, czy aktor ma wrogów, jakie ma kompleksy i nałogi, czy wstydzi się nagości i wreszcie, co myśli o… segregowaniu śmieci. Czy powie całą prawdę? A może oszuka nas wszystkich? To on teraz kłamie!

Trójka żądnych sławy i pieniędzy celebrytów godzi się na udział w kontrowersyjnym show telewizyjnym. Nie wiedzą jednak, że stawką w tej grze są nie tylko pieniądze, ale również ich szczęście i życie. Czy przegrana przekreśli wszystkie plany i marzenia? A może to dopiero początek nowej zdumiewającej intrygi? Jedno jest pewnie – na koniec nic nie będzie takie, jak się wydaje!

Celebryci bez tajemnic w kinach od 28 czerwca.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…