Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wyjawiono kolejnych przeciwników Batmana 0

Kilka dni temu informowaliśmy Was o przeciwnikach Mrocznego Rycerza, którzy pojawią się w nowym filmie. Jak się okazuje to nie koniec i na ekranie pojawią się jeszcze inne czarne charaktery znane z kart komiksów.

Matt Reeves, który piastuje funkcję reżysera oraz scenarzysty The Batman już jakiś czas temu zapowiadał, że w filmie zobaczymy nie jednego, a kilku przeciwników tytułowego superbohatera. Do tej pory ujawniono, że w superprodukcji pojawią się The Riddler, Pingwin, Catwoman oraz Firefly.

Jak się okazuje to nie koniec. Do grupy wyżej wymienionych złoczyńców dojdą również Two-Face oraz Mad Hatter.

Ten pierwszy został do tej pory dwukrotnie przedstawiony na ekranie kinowym. Wcielali się w niego Tommy Lee Jones oraz Aaron Eckhart. Teraz Matt Reeves poszukuje nowego aktora w przedziale wiekowym 30-40 lat. Nie ma słowa o pochodzeniu etnicznym postaci, dlatego też reżyser będzie prawdopodobnie otwarty na wszystkie propozycje.

Mad Hatter będzie po raz pierwszy przedstawiony w aktorskim filmie kinowym. W tym przypadku twórcy poszukują aktora w wieku 40-50 lat.

Zdjęcia do filmu mają wystartować w przyszłym roku. Premiera The Batman została zaplanowana na czerwiec 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Two-Face oraz Mad Hatter… ciekawe kogo obsadzą w tych rolach?                                    
Jednak pewne postaci kojarzą się z danym aktorem i potem ciężko się innemu w takiej znaleźć, no chyba że postać jest tzw. gorącym stołkiem ;)                                         

Proszę czekać…