Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kontuzja Daniela Craiga opóźnia zdjęcia do 'Bonda 25' 0

Wszystko wskazuje na to, że prace na planie zdjęciowym nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda ruszą dopiero w przyszłym tygodniu. Opóźnienie w pracach spowodowane jest kontuzją odtwórcy roli tytułowej, Daniela Craiga.

Daniel Craig przygotowuje się do powrotu na plan zdjęciowy Bonda 25. Aktor jakiś czas temu odniósł kontuzję, która spowodowała opóźnienia w pracach realizacyjnych. Na oficjalnym koncie Agenta 007 na Instagramie pojawiła się fotografia odtwórcy głównej roli. Za zamieszczonym poniżej obrazku możemy zobaczyć aktora w bucie ortopedycznym trenującym na siłowni. Jak widać Craigowi zależy, aby być w stuprocentowej formie, kiedy przyjdzie mu ponownie zawitać na plan zdjęciowy.

Poza tym przy fotografii zamieszczono informację, że prace mają zostać wznowione w przyszłym tygodniu.

Na razie nowy film o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości nie posiada oficjalnego tytułu. Premiera filmu została zaplanowana natomiast na 8 kwietnia 2020 roku. Miejmy nadzieję, że Daniel Craig i spółka dadzą radę wyrobić się ze wszystkimi pracami i również premiera nie zostanie opóźniona.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

i_darek1x

Rekompensatę dostanie i wszystko się szybko zagoi ;)

ZSGifMan

W miedzy czasie mógłby zagrać jakiegoś humanoida z taką nogą ;)                  
No i bardzo mnie ciekawi czy to już faktycznie ostatnie Bondy z nim, jak się zarzekał wielokrotnie? Kolejne zapewne nie będą się nawet nadawały do opisywania, o oglądaniu już wcale nie wspominając!                        

Proszę czekać…