Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Polityka' - reżyser Patryk Vega odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu 0

Patryk Vega ponownie zabiera głos i odpowiada liderowi partii Prawo i Sprawiedliwość – Jarosławowi Kaczyńskiemu. Podobnie, jak to było w przypadku Krystyny Pawłowicz, tak i teraz reżyser filmu Polityka zamieszcza krótkie wideo w mediach społecznościowych.

fot. zrzut ekranu / Instagram: Patryk Vega

Prezes partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński w niedawnym programie TVP Info w swojej wypowiedzi zahaczył o nowe dzieło Patryka Vegi – Polityka. Fragment zamieszczony w mediach społecznościowych reżysera możecie znaleźć poniżej:

Patryk Vega podobnie, jak w przypadku Krystyny Pawłowicz również teraz zabrał głos i opublikował w sieci krótkie wideo zapowiadające film. Tym razem pozwolił swoim fanom rzucić okiem na Andrzeja Grabowskiego, który wcieli się w postać prezesa PiS-u. Wcześniej Vega zaprezentował fragment filmu, w którym Iwona Bielska portretuje wspomnianą posłankę Pawłowicz. Wygląda na to, że filmowcowi znowu udało się namówić plejadę polskich gwiazd.

Polityka będzie filmem, który jak twierdzi sam reżyser uderzy w określone frakcje polityczne. Patryk Vega w wywiadzie, którego udzielił portalowi Onet.pl wyjawił, że namawiano go do przesunięcia premiery filmu po wyborach.

Premiera filmu została zaplanowana na 6 września 2019 roku.

Źrodło: Instagram: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Bercik022

Taaa tak go namawiano jak prawda są statystyki polskich szpitali podanego przez niego w botoksie. Jak nie cierpię pisu to jak widzę takich jak Vega to odrazu mam ochotę bronić ta partię.

Animek84 Bercik022

@Bercik022 Ja dalej czekam na "CAŁĄ PRAWDĘ" o pracownikach Biedronek albo o studiach fitness. To dopiero będą mocne filmy ;p

Bercik022 Animek84

@Animek84 z biedronką było by dobre jak by podał statystyki swoje: "35% biedronek barykaduje drzwi do wc paletami z psią karmą swoim pracownikom" i tekst Janusza Chabiora jako kierownika "chuj mnie twój pęcherz obchodzi, mirabelki sie same nie rozładują" XD

ZSGifMan

"Polityka będzie filmem, który jak twierdzi sam reżyser uderzy w określone frakcje polityczne. Patryk Vega w wywiadzie, którego udzielił portalowi Onet.pl wyjawił, że namawiano go do przesunięcia premiery filmu po wyborach."
Już my dobrze wiemy co on zamierzał osiągnąć tym filmem, lecz jak pokazuje rzeczywistość i inne 'dzieła' jemu podobnych, to jak nic efekt będzie dokładnie odwrotny do zamierzonego…                               

i_darek1x

Tematów ma bez końca ! ;)

ar23s i_darek1x

@i_darek1x Niedługo nagra film traktujący o gołębiach w Krakowie, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bercik022 ar23s

@ar23s czy wiedziałeś, że 25% gołębi w Krakowie prowadzi lewy biznes sprowadzając nielegalne suplementy diety do Polski. Taki będzie początek u vegi

Proszę czekać…