Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przygoda Młodych Tytanów w kosmosie 0

Nadchodzi premiera kolejnych odcinków piątego sezonu Młodych Tytanów: Akcja!. Wyjątkowi superbohaterowie znowu będą dokonywać wielkich czynów. Tym razem stoczą walkę o losy Ziemi w kosmosie. Nowe przygody młodych herosów już od 24 czerwca w Cartoon Network.

Pięcioro nastoletnich herosów z uniwersum DC Comics nie ma lekkiego życia. Młodzi Tytani muszą bronić zwykłych śmiertelników przed rozmaitymi złoczyńcami i równocześnie zmagać się z problemami typowymi dla wieku dojrzewania. Ponieważ Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Raven bardzo chcą udowodnić wszystkim swoją wartość, nie przegapią żadnej okazji, by spuścić łomot wrogom.

Tym razem po otrzymaniu powiadomienia o galaktycznej zbrodni zabawni współlokatorzy opuszczą swoją bazę, by wyruszyć w niezwykłą podróż w kosmos. Tytani będą musieli powstrzymać Darkseida zanim zrealizuje swoje złowieszcze plany inwazji na Ziemię. Jednak dla jednego z członków ekipy ekscytacja międzyplanetarną przygodą będzie bardzo trudna do opanowania. Dla którego? Widzowie będą mogli się przekonać śledząc losy superbohaterów z Jump City w Cartoon Network!

Premiera nowych odcinków piątego sezonu Młodzi Tytani: Akcja już 24 czerwca. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 9:30 w Cartoon Network.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…