Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

'Underdog' z Nagrodą Publiczności na 38. Festiwalu Młodzi i Film 0

Underdog otrzymał Nagrodę Publiczności na zakończonym właśnie 38. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Film o MMA już po pierwszych pokazach zbierał znakomite opinie zarówno widzów, jak i recenzentów, co tylko potwierdzili widzowie koszalińskiego festiwalu, a także ogromne zainteresowanie Underdogiem na DVD w sieci salonów Empik.

Widzowie 38. Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” w Koszalinie przyznawali punkty filmom wybranym spośród dziesięciu tytułów konkursowych. Ich zdaniem najlepszy był właśnie Underdog w reżyserii debiutującego Macieja Kawulskiego oraz wyprodukowany przez Ekipę – Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, również debiutantów. Dziękując, producent Tomasz Mandes podkreślił:

To najważniejsza nagroda, bo filmy robimy właśnie dla widzów i bardzo się cieszę, że ta praca została doceniona.

Reżyser Maciej Kawulski dodał, że jego zdaniem ta nagroda to korona, którą otrzymali twórcy filmu.

Dodatkowo film Underdog, który kinową premierę miał 11 stycznia i od 4 tygodni jest już dostępny na DVD, znalazł się na 3 miejscu wśród 10 najlepiej sprzedających się bestsellerów sieci sprzedaży Empik.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Lubosa to jednak w słabym filmie nie uświadczysz. Film świetny. Świetna historia, świetnie zagrany, świetne zdjęcia.

Proszę czekać…