Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mateusz Morawiecki w nowym fragmencie 'Polityki' Patryka Vegi 0

Jak tak dalej pójdzie to Patryk Vega pokaże nam fragmenty ze wszystkimi najważniejszymi politykami partii rządzącej. W najnowszym wideo, które zostało opublikowane przez reżysera możemy zobaczyć Marcina Bosaka wcielającego się w postać Mateusza Morawieckiego.

fot. zrzut ekranu / Instagram: Patryk Vega

Panie premierze, premierzy mówią swoje, a ja robię swoje. Jestem niezależny i robię filmy, które mogą się politykom nie podobać – właśnie tymi słowami reżyser filmu Polityka, Patryk Vega rozpoczyna kolejny materiał wideo zamieszczony w mediach społecznościowych. Tym razem na Facebooku oraz Instagramie pojawił się fragment, w którym możemy zobaczyć prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego. W postać wciela się Marcin Bosak.

Mateusz Morawiecki to kolejna ważna osobistość w szeregach partii Prawo i Sprawiedliwość, którą pokazał Vega w swoich mediach. Wcześniej fani reżysera mogli ujrzeć w akcji Krystynę Pawłowicz (graną przez Iwoną Bielską) oraz zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego (sportretuje go Andrzej Grabowski).

Polityka będzie filmem, który jak twierdzi sam reżyser uderzy w określone frakcje polityczne. Patryk Vega w wywiadzie, którego udzielił portalowi Onet.pl wyjawił, że namawiano go do przesunięcia premiery filmu po wyborach.

Premiera filmu została zaplanowana na 6 września 2019 roku.

Źrodło: Instagram: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Powinien powstać specjalny segment newsów "Vega odpowiada". Już wszyscy wiemy o czym i o kim będzie ten film. Uspokoiłby się i zostawił jakieś smaczki do zobaczenia w kinie.

Proszę czekać…